Kürschák József Matematikai Tanulóverseny

2016

Változás a 2016. évi Kürschák József Matematikai Tanulóverseny eredményhirdetés helyszínében, a pontos helyszín: Eötvös József Gimnázium (Budapest V. kerület, Reáltanoda u. 7.), időpont: december 14. (szerda) 14.00 óra. Az eredményhirdetésre meghívottak listája itt olvasható.
Felhívás

2015
Felhívás
Eredményhirdetésre meghívottak listája
Helyezettek

2014
Felhívás
Helyezettek

2013
Helyezettek

2012
Helyezettek

2011
Helyezettek
Eredmények

2010
Helyezettek
Eredmények

2009
Helyezettek
Eredmények

2008
Eredmények

Az 1900-2008. közötti versenyfeladatok elérhetők itt, a további évek feladatai a KöMaL honlapján az "Évfolyamok"-nál, az aktuális év februári számában található: http://db.komal.hu/KomalHU/.

Díjazottak

2016.

I. díj
Lajkó Kálmán - Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály

II. díj
Bukva Balázs - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály
Gáspár Attila - Miskolci Földes Ferenc Gimnázium, 11. osztály
Tóth Viktor - Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, 12. osztály
Williams Kada - Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály
III. díjat a Bizottság nem osztott ki.
Dicséret
Kovács Benedek - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
Molnár-Sáska Zoltán - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály

2015.

II. díj
Szabó Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
III. díj
Baran Zsuzsanna - Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, 11. osztály
Fehér Zsombor - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE)
Gáspár Attila - Miskolci Földes Ferenc Gimnázium, 10. osztály
Lajkó Kálmán - szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 11. osztály
Matolcsi Dávid - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 9. osztály
Molnár-Sáska Zoltán - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 10. osztály
Nagy Kartal - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
Dicséret
Almási Péter - Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, érettségizett (ELTE INF)
Keresztfalvi Bálint - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 10. osztály
Kovács Benedek - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály

2014.

I. díj
Di Giovanni Márk - győri Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, 12. osztály
II. díj
Fehér Zsombor - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
Janzer Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
I. dicséret
Maga Balázs - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE)
Simon Péter - budapesti Berzsenyi Dániel Gimnázium, érettségizett (ELTE)
II. dicséret
Baran Zsuzsanna - debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, 10. osztály
Gyulai-Nagy Szuzina - szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 11. osztály
Homonnay Bálint - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE BTK)
Kúsz Ágnes - makói József Attila Gimnázium, érettségizett (ELTE)
Nagy-György Pál - szegedi Radóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály
Szabó Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály