Kürschák József Matematikai Tanulóverseny

2017

Az eredményhirdetést december 20-án (szerdán) tartjuk a Rényi Intézet nagytermében, a Társulat 14.00-kor kezdődő díjkiosztó ünnepség részeként.

Az eredményhirdetésre meghívottak Alexy Marcell, Janzer Orsolya Lili, Kerekes Anna, Matolcsi Dávid, Molnár-Sáska Zoltán, Záhorsky Ákos.

Az előzetes regisztrációk alapján a következő helyszíneken biztosan megrendezésre kerül a 2017. évi Kürschák József Matematikai Tanulóverseny: Békéscsaba, Budapest, Cambridge, Debrecen, Eger, Győr, Kecskemét, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Szeged, Szolnok, Szombathely, Veszprém .

A 2017. évi Kürschák József Matematikai Tanulóversenyt október 6-án (péntek) 14.00 órai kezdettel tartjuk.

A 2017. évi versenyfelhívás és regisztrációs űrlap.

Kérjük a versenyzőket, hogy részvételi szándékukat előre jelezzék a regisztrációs űrlapon. Azokon a helyszíneken, amelyekre 2017. október 4. (szerda) 16.00 óráig nem érkezik regisztráció, nem garantáljuk a verseny megrendezését.

Díjazottak

I. díjat nem osztott ki a Bizottság.
II. díj Janzer Orsolya Lili - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
  Matolcsi Dávid - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály
  Molnár-Sáska Zoltán - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
III. díj Kerekes Anna - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály
Dicséret Alexy Marcell - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
  Záhorsky Ákos - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály

2016

Változás a 2016. évi Kürschák József Matematikai Tanulóverseny eredményhirdetés helyszínében, a pontos helyszín: Eötvös József Gimnázium (Budapest V. kerület, Reáltanoda u. 7.), időpont: december 14. (szerda) 14.00 óra. Az eredményhirdetésre meghívottak listája itt olvasható.
Felhívás

Díjazottak

I. díj Lajkó Kálmán - Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály
II. díj Bukva Balázs - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály
  Gáspár Attila - Miskolci Földes Ferenc Gimnázium, 11. osztály
  Tóth Viktor - Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, 12. osztály
  Williams Kada - Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály
III. díjat a Bizottság nem osztott ki.
Dicséret Kovács Benedek - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
  Molnár-Sáska Zoltán - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály

2015

Felhívás
Eredményhirdetésre meghívottak listája
Helyezettek

Díjazottak

II. díj Szabó Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
III. díj Baran Zsuzsanna - Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, 11. osztály
  Fehér Zsombor - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE)
  Gáspár Attila - Miskolci Földes Ferenc Gimnázium, 10. osztály
  Lajkó Kálmán - szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 11. osztály
  Matolcsi Dávid - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 9. osztály
  Molnár-Sáska Zoltán - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 10. osztály
  Nagy Kartal - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
Dicséret Almási Péter - Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, érettségizett (ELTE INF)
  Keresztfalvi Bálint - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 10. osztály
  Kovács Benedek - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály

2014

Felhívás
Helyezettek

Díjazottak

I. díj Di Giovanni Márk - győri Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, 12. osztály
II. díj Fehér Zsombor - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
  Janzer Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 12. osztály
I. dicséret Maga Balázs - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE)
  Simon Péter - budapesti Berzsenyi Dániel Gimnázium, érettségizett (ELTE)
II. dicséret Baran Zsuzsanna - debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, 10. osztály
  Gyulai-Nagy Szuzina - szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 11. osztály
  Homonnay Bálint - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, érettségizett (ELTE BTK)
  Kúsz Ágnes - makói József Attila Gimnázium, érettségizett (ELTE)
  Nagy-György Pál - szegedi Radóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 12. osztály
  Szabó Barnabás - Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, 11. osztály

2013

Helyezettek

2012

Helyezettek

2011

Helyezettek
Eredmények

2010

Helyezettek
Eredmények

2009

Helyezettek
Eredmények

2008

Eredmények

Az 1900-2008. közötti versenyfeladatok elérhetők itt, a további évek feladatai a KöMaL honlapján az "Évfolyamok"-nál, az aktuális év februári számában található.